Кредити в США цікава тема, більше ніж кредити на карту в Дніпрі. Особливо для щойно приїхали і людей не зовсім звикли до капіталістичного життя. Позики в США потрібні майже всім і беруть їх також майже всі. У зв’язку з цим фактором “популярності” пов’язаний такий активний розвиток послуг на зразок грошей в кредит онлайн на картку.

Говорячи про середньостатистичного американця, можна бачити, що принаймні один кредит “висить” на людині мінімум 30 років. В середньому американці беруть один великий і кілька середніх кредитів. Іпотека береться на 25-30 років, машина на 5-10 років, телефон на 2-4 роки.

Людина з будь-яким доходом в Америці бере що-небудь в кредит. Не важливо, якщо ви заробляєте 30 тисяч або 150 тисяч доларів на рік. Швидше за все ви не зможете взяти великий кредит через низький дохід або погану credit score (кредитна історія). Але якщо ви заробляєте як мінімум 20-30 тисяч і ваш credit score позитивний, то телефон або ноутбук вам обов’язково дадуть придбати за кредитні кошти.

Відмінності від кредитів в Україні

Різниця в тому як беруть кредит в США і в Україні досить велика. Це відразу кинеться в очі, якщо ви, брали кредит 20000 грн онлайн на карту в Україні і потім іммігрували до Штатів і стикаєтеся з цим тут.

  • американці більш розкуті і менше бояться брати позики на велику суму;
  • американці не проти брати кілька кредитів відразу, якщо можуть;
  • американці завжди хочуть брати позики на максимальні терміни по виплатах.
  • Наш народ більш обережний і скоріше за все постарається брати нові кредити онлайн Україна на найменшу суму і найменший термін, щоб не виплачувати його все життя. Американцям на це все одно.

Крім того, що американці не бояться мати кілька кредитів, вони ще не особливо поспішають їх виплачувати. Роблячи мінімальні щомісячні платежі, вам, як американцю, не треба боятись втрати очок credit score, штрафів за late payments (пропущені платежі) і т.д. Це звичайний менталітет американців: платити кредит по-мінімуму.

Це також відноситься до початкового внеску по кредиту (downpayment), який потрібно платити відразу після того як ви взяли позику. Зазвичай це 10-20% від повної суми кредиту. Українці, в свою чергу, будуть намагатися заплатити якомога більше на самому початку, щоб залишок і відсоток на залишок був менше і погасити кредит можна було раніше. Американці можуть мати 100 тисяч на ощадному рахунку в банку і замість 20 тисяч down payment платити тільки 10, не маючи ніяких інших зобов’язань і великих платежів.

Якщо не можете погасити кредит в США

Те ж саме, що і у нас. Швидше за все вас виселяють, забирають майно і що найгірше, ваша кредитна історія сильно падає. У разі, якщо ви не здатні заплатити за непогашений кредит після продажу майна, взятого під заставу, американці оголошують банкрутство. Це офіційна процедура, заповнення паперів і отримання статусу банкрута, яка позбавляє вас права взяття кредиту на 7 років і повністю анулює вашу кредитну історію.

Tags:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 1 = 6