Найчастіше потенційні позичальники задаються питанням — чи безпечно брати онлайн кредит готівкою без довідки про доходи? Адже для оформлення позики через Інтернет вам буде потрібно вказати паспортні дані і номер картки, чого деякі люди бояться.

Чи безпечно передавати свої дані онлайн?

Перед тим, як взяти кредит онлайн в Україні на карту, загляньте на сайт мікрофінансової організації (МФО) та подивіться скани офіційних документів, зокрема ліцензії, виданої Центробанком. Якщо всі документи в порядку, ризики скорочуються до нуля.

Крім того, ви ж не боїтеся залишати дані на інших сайтах? Наприклад, коли купуєте квиток на літак або поїзд, там теж потрібно вказувати паспортні дані. Більш того — там ви вводите дані картки. На сайті МФО вам досить залишити реквізити, необхідні для переказу.

Електронний підпис при оформленні позики

Судячи з форумів, це питання хвилює потенційних неплатників, ніж сумлінних позичальників. Але обійти його не можна, тому що цікавить воно багатьох.

Коли ви оформляєте кредит онлайн Готівочка, договір підписується за допомогою електронного підпису. Вам буде висланий договір, підписаний з боку МФО, і повідомлення з кодом на телефон. Ви читаєте договір і «підписуєте» його за допомогою унікальним кодом, вводячи його в спеціальне віконце.

Деякі люди не сприймають такий договір всерйоз, думаючи, що раз не підписували паперів, то договору не існує. Насправді електронний документ є законним і буде мати силу в суді.

З електронним договором пов’язані і побоювання, і бажання зшахраювати.

  • МФО буде порушувати умови договору, тому що електронна версія «не рахується». Наприклад, накручувати відсотки, що не були прописані.
  • Деякі позичальники вирішують, що можуть не повертати гроші, тому що фізично не підписували документів.

Якщо МФО порушує умови договору, ви можете звертатися до суду. Якщо ви не будете платити, то на підставі договору в суд викликають вас.

Якщо гроші не прийшли

Питання з форуму: «Два роки тому я оформляв кредит онлайн на карту без поручителів, гроші не прийшли, а тепер з мене вимагають 65 000 гривень. Чи повинен я платити?» Юрист відповів, що ні, і в такій ситуації потрібно звертатися в поліцію із заявою про вимагання.

На сайтах МФО в розділах «Питання/Відповідь» або «Технічна підтримка» завжди є питання: “Кредит 24/7 схвалили, але гроші не прийшли». Це типова ситуація. Мікрофінансові організації радять дзвонити їм і повідомляти про проблему. Швидше за все гроші не прийшли не тому що це компанія-шахрай, а з технічних причин.

Довести, що гроші не приходили, елементарно. Потрібна тільки виписка з банку.

Величезні відсотки по позикам

Ставка в МФО — від 1% до 3% в день. Менший відсоток викликає підозри, більший відсоток заборонений. Що означає 2% в день? Зовсім не те, що пишуть на форумах. Якщо ви візьмете 5 000 гривень, ніхто не вимагатиме 20 000 гривень через тиждень. Скористайтеся онлайн калькулятором на сайті МФО і порахуйте. Велика ставка встановлена ​​через короткі терміни і високі ризики для кредитора.

Tags:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 13 = 20