Сьогодні у людини навряд чи можуть виникнути проблеми з отриманням кредиту онлайн цілодобово на карту. Якщо з кредитною історією проблем немає, отримати гроші в борг можна фактично на що завгодно. Можливо, саме з цієї причини великі туристичні агентства стали пропонувати клієнтам поїздки в кредит.

Відправитися в поїздку в будь-який кінець світу можна коли завгодно, навіть якщо грошей на неї у вас по факту немає. Питання тільки в тому, чи варто це робити. Чи потрібно це середньостатистичному позичальникові? Можливо, слід брати кредит онлайн без дзвінків на карту в більш складних ситуаціях?

Кредитори не в захваті від такої ідеї

Ні, банки, звичайно, завжди готові допомогти клієнту скористатися послугою кредитування. Більш того, їм це вигідно – банки заробляють на видачі позик і подальшому отриманні відсотків. Але якщо розглядати питання з точки зору фінансової грамотності, робити це варто не завжди.

Кредити онлайн за 5 хвилин на відпустку — отримання грошей, які нікуди не інвестуються, з точки зору матеріальних благ. Вони йдуть тільки на споживання. І якщо оформлення іпотеки, кредиту на авто або побутову техніку ще якось можуть зрозуміти фахівці і менеджери кредитних організацій, то отримання кредит онлайн від Єврогроші, які будуть просто витрачені, — ні.

Кредитори рекомендують більш розумно підійти до витрат, знайти джерело накопичення заощаджень, які можна потім вкласти в туристичну поїздку. Але якщо ви вже розумієте, що не вмієте збирати і відкладати гроші, намагайтеся знайти вигідну кредитну програму. Ту, де вам запропонують хороші умови.

Оформляючи позику, прорахуйте заздалегідь, з яких коштів будете повертати борг. Чи достатньо ви заробляєте для того, щоб щомісячні виплати не стали надмірним тягарем для вашого сімейного бюджету.

Чи може відпочинок в кредит себе виправдати?

Існують ситуації, коли отримання кредиту на подорож під час відпустки цілком виправдана. Так відбувається, якщо:

  • Перевтома і загальна втома настільки великі, що продовжувати працювати далі просто неможливо. І тоді відпустка стає капіталовкладенням, інвестицією в майбутній дохід. Не секрет, що тільки хороший відпочинок дозволяє повернути ефективність і працездатність, що дає змогу змінити матеріальне становище в майбутньому. Відкладати його не можна, оскільки надмірна перевтома призводить до хвороб.
  • Ви очікуєте хороший дохід протягом наступних 2-3 місяців, але на даний момент не маєте на руках достатньої суми на придбання путівки. Кредит на такий строк не передбачає серйозних переплат. Якщо поїхати у відпустку пізніше можливості немає, можна оформити позику на відповідних умовах.
  • Вам пропонують вигідний тур по акційній, вартість якого в звичайний час в 2-3 рази вище.

Як накопичити гроші на поїздку, щоб відмовитися від кредиту?

Витрачати власні гроші вигідніше. Можливо, в цьому році вам і доведеться відпочити в борг, але якщо почнете планувати наступну подорож одразу після повернення на роботу, скористайтеся простими рекомендаціями.

  • Оцініть, скільки приблизно грошей іде на сімейний відпочинок і відкладайте ці кошти з кожної зарплати;
  • Використовуйте різні інвестиційні програми.

І нехай кожна поїздка залишає приємні спогади!

Tags:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

26 − = 19