Є речі, брати в кредит які не тільки безглуздо, але і небезпечно для особистих фінансів. Часто трапляється, що людина отримує хорошу зарплату, але все одно живе від зарплати до зарплати, а то і зовсім постійно звертається до МФО щоб взяти кредит онлайн на карту без відмови. Вони по вуха в споживчих кредитах, позиках автомобіль, іпотеці. Іноді це відбувається непомітно.

Нерідко витрати йдуть на створення іміджу успішної людини, яка хоче користуватися телефоном і автомобілем останньої моделі, одягатися в люксових магазинах і носити дорогий годинник. Часто виправданням того, що кредити беруть навіть на покупку тостера, називають «мені простіше платити банку, ніж збирати самому». В результаті виплати за численними кредитами перевищують рекомендовані 25-30% від бюджету.

Кредит — це інструмент, який допомагає в певному або крайньому випадку. Наприклад, купити квартиру в іпотеку або придбати автомобіль, знайти гроші на лікування або освіту. Але є речі, які не тільки безглуздо, але і небезпечно брати в кредит.

Кредит онлайн банк на весілля, ювілей або на інше торжество.

Навіть якщо вам подарують багато грошей, витрати навряд чи «відіб’ються». Це той випадок, коли кредит — саме безглузде, що може бути. Навіть якщо ви не мільярдер, який може витратити на весілля сина мільярд доларів, запросивши Стінга і Дженніфер, святкування обійдеться в кругленьку суму. В сімейне життя можна увійти з тягарем боргів, які потрібно буде виплачувати не один рік, оскільки навіть якщо всі гості принесуть на торжество не черговий чайний сервіз, а конверти, все одно залишиться кругла сума боргу.

Кредити онлайн з 18 років на подорож

По-перше, витрачені гроші все одно треба повертати, а кредит каса онлайн зробить відпустку мінімум на 20% дорожчою. По-друге, цільові кредити на відпустку кредитори видають неохоче, тому доведеться брати кредит готівкою під більший відсоток.

Позика «до зарплати»

Велика частина «швидких» кредитів, які можна взяти, наприклад, в мікрофінансових організаціях, в підсумку призводять до необхідності віддати суму на 400-500% більше, а то і в 1000%. Звичайно, якщо виплачувати через кілька днів, переплата буде незначна. Однак ніколи не можна передбачити, що може трапитися.

Кредит на ризиковані інвестиції

Інвестори, які накладають на себе руки під час кризи, тому що не змогли повернути позичені гроші, не рідкість. Гроші на ризиковану гру на біржі, або бізнесмени, які вклали кошти сім’ї, заклали квартиру і набрали кредитів, щоб вкластися в сумнівний бізнес. Суть в тому, що ризиковий бізнесмен, зайнявши гроші у банку, в результаті може загнати в кредитну кабалу всю сім’ю.

Кредит на новий смартфон, ігрову приставку, телевізор або побутову техніку

Це один з найбільш безглуздих кредитів. Техніка може зламатися або розбитися набагато раніше, ніж ви виплатите за неї кредит. А «безвідсотковий кредит» або розстрочка може виявитися «захистом» в ціну 10-20-процентної комісією магазину або банку, що не повертається вам, якщо ви вирішите віднести непрацюючий або просто не потрібний холодильник чи телевізор назад.

Не менш безглуздими виглядають позики на:

  • на ювелірні прикраси або предмети мистецтва;
  • кредит на одяг і взуття;
  • позика на ремонт;
  • кредит на їжу;

Але найнебезпечніший привід звернутись до МФО — намагатися отримати кошти на покриття іншого боргу.

Tags:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + 1 =